12.02.2008 :: 18:51
No to skończyłam następny obrazek. Jestem pocieszona faktem iż mam tablet za 500 zł i mogę robić dwie ulubione czynności na jednych urządzeniu bez demolowania całej podłogi bądź stolika. Właściwie to i tak muszę robić wszystko normalną metodą na plastykę. A propos właśnie skończyłam rysunek na ten głupi przedmiot... A temat był "Mój wspaniały sen", nienawidzę pozytywnych rysunków. Dlatego narysowałam coś tak jakby pozytywnego w odcieniach czarno-białych.. przewiduję ten sen że będzie koszmarem ]:-> czekam aż tata zapłaci za przypinki -> Oby nie zapomniał bo jak sie ten teges. noo xD na ms zasypują mnie wiadomościami... "Wplacilem na Pay Pal pienidze z mojego konta I trzeba czekac 7-9 dni az sie na nim pokarza. Dam ci znac kiedy beda na Pay Palu." No... no to niedługo zapłaci za przypinki... Muszę sobie herbatkę zalać.. uno momento w szkole okropnie mnie brzuch bolał przez całe lekcje shizowałam i chciałam jak najszybciej iść do domu a miałam 9 godzin :/ Na dodatek ostatnio 3 matmy... :O Następną szkołę wybiorę sobie taką aby był profil plastyczny czy coś takiego :O http://www.fotka.pl/klan/315470/Fanklub_fryzurki_naszej_Zochy_xD/ Buhahaha... ten to ma przechlap. muhahah xD